2Rooms 4Pax Link Mall Mrt#Kl #Jhouse#Ekocheras#Malaysia Kuala Lumpur

( ex. 2room, 4pax,link Mall/mrt#kl #jhouse#ekocheras )
Kuala Lumpur
2rooms 4pax Link Mall Mrt#kl #jhouse#ekocheras#malaysia Kuala Lumpur
10 Luar biasa
4 ulasan

2Rooms 4Pax Link Mall Mrt#Kl #Jhouse#Ekocheras#Malaysia Kuala Lumpur

E-33A-08, Ekocheras No.693 Jalan Cheras Batu 5, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Menawarkan sebuah kolam renang, 2Rooms 4Pax Link Mall Mrt#Kl #Jhouse#Ekocheras#Malaysia terletak 6 km dari Taman Tema Berjaya Time Square Kuala Lumpur. Pangsapuri terdiri daripada sebuah teres bersama 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi.
Penginapan terletak dalam jarak 15 minit pemanduan dari Kuil Sri Maha Mariamman. Terletak bersebelahan dengan Pasar Taman Cheras, hotel ini berjarak 15 minit berjalan kaki dari stesen bawah tanah MRT Taman Mutiara. Restoran A Wet Thai Cafe dan Steamboat Factory terletak dalam jarak 500 meter.
Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah berada dalam jarak memandu selama 38 minit, dan perhentian Cheras iness Centre berjarak 100 meter jauhnya dari hartanah.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Daftar masuk/ -keluar ekspres
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 34 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 8 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Daftar masuk/keluar VIP
  • Daftar masuk/keluar ekspres
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Keselamatan 24-jam
  • Lif
  • Kedai gunting rambut
  • Akses kad kunci

Makan

  • Alat memasak/Dapur

Riadah & Sukan

  • Kolam renang atas bumbung
  • Kerusi berjemur
  • Hiburan langsung
  • Pusat spa
  • Lounge spa
  • Sauna
  • Pusat kecergasan
  • Tempat mandi awam
  • Hujung cetek

Perkhidmatan

  • Pengemasan
  • Kedai/perkhidmatan komersil
  • Waktu gembira

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Meja makan
  • Kemudahan menyeterika
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
  • Katil bayi
  • Perkhidmatan Menjaga Kanak-Kanak (Babysitting)
  • Kolam renang kanak-kanak
  • Kawasan permainan kanak-kanak
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Daftar masuk/ -keluar ekspres
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur